Kalocsán igényes, tágas I. emeleti lakás eladó!
Ref : 1708
Cím :
KalocsaEladó :
| Irányár: | 56,80 M Ft |
|---|
Részletek :
| Terület | 82,00 m² |
|---|
Kalocsán a Széchenyi úton húsz éve épült társasház első emeletén eladó a három éve jelentős belső felújításon átesett erkélyes lakás.
A 82 m2 alapterületen tágas amerikai konyhás nappali étkezővel, kettő hálószoba, zuhanyzóval és káddal ellátott fürdőszoba, előszoba, kamra, külön WC és közlekedő került kialakításra.
A lakás egyedi radiátoros gázüzemű központi fűtéssel rendelkezik, a melegvíz ellátás a kombi gázkazánról biztosított. A belső komfortot növeli a Gree gyártmányú hűtő-fűtő klíma.
A műanyag biztonsági bejárati ajtó mellett a homlokzati nyílászárók hőszigetelő műanyag szerkezetűek, redőnyözöttek.
A felújítás során a fürdőszoba és a WC víz-, szennyvíz- és villanyvezeték hálózata megújult, a belső ajtókat és a padlóburkolatokat cserélték, újak a lámpatatestek, a konnektorok és a kapcsolók.
A lakás bőségesen ellátott beépített szekrényekkel, melyek a közlekedőben, a két hálószobában és az előszobában kerültek elhelyezésre.
A lakás a gyerekbútorok kivételével a teljes berendezésével együtt eladó. Az igényes beépített konyhabútor teljesen gépesített, beépített hűtő-fagyasztó, kerámialapos főzőlap, elektromos sütő, beépített mikró, páraelszívó, mosogatógép. A fürdőszoba bútorzata a mosó-szárító géppel együtt a lakás tartozéka.
A társasháznak zárt gondozott udvara van kerti kiülővel, a lakás kaputelefonnal és riasztóval felszerelt.
Az ingatlan a buszmegállóhoz, élelmiszerüzletekhez, orvosi rendelőhöz, gyógyszertárhoz, iskolához közel található.
A lakás azonnal költözhető!
Érd.: 0630/98-56-862
